Metin2 Ticaret Hilesi Hakkında

Metin2 Ticaret Hilesi Hakkında

Metin2 Ticaret Hilesi Hakkında

Metin2 oyununda en çok aranan hileler arasında Ticaret Hilesi gelmektedir. Ticaret hilesi bir zaman önceden bazı açıklardan dolayı ortaya çıkmış ve çoğu oyuncuların eşyaları çalınmıştı. Şuan ki durumu göz önünde bulundurursak bir çok hile sitesi ticaret hilesinin olmamasına rağmen sahte hile dosyaları paylaşıyorlar ve bir çok arkadaşımızın hesaplarını çalıyorlar.

metin2-ticaret-hilesi

metin2-ticaret-hilesi

Şu konuya da değinmek istiyorum. Ticaret hilesi isteyen bir çok arkadaş tamamen başka emek veren arkadaşların eşyalarını çalmak için böyle bir hile istiyorlar. Unutmadan şunu da belirteyim arkadaşlar, ticaret hilesi diye bir şey yoktur olsa da sitemizde paylaşmayız. Çünkü böyle durumda tüm emek veren arkadaşların eşyaları çalınacağını için böyle bir hilenin çıkması ve paylaşılması çok yanlış olurdu.

Gelelim başkasına düşen itemi (ç)alma hilesine, böyle hilede önceden vardı ve en çok indirilen hileler arasında yer almaktaydı sitemizde. Ancak buda ticaret hilesi gibi çalma çırpma işleri yapmak için kullanılacağı için böyle hilelerinde kullanılması hiç hoş bir durum olmaz. Çünkü bu hileleri tek siz kullanmayacaksanız. Tüm oyuncular kullanacak ve sizde oyundan sıkılmaya başlayacak ve oyunu bırakacaksınız. Siz siz olun sakın böyle hileleri indirmeyin çünkü çoğu sizin bilgilerinizi ele geçirmek için yapılmış casus yazılımlar olacaktır.

Bu yazımda durmadan ticaret hilesi ve başkasına düşen itemi (ç)alma hilesi isteyen arkadaşlar için hazırladım. Umarım bu isteklerinden vazgeçmişlerdir. Biz yine sizleri düşünerek sitemizde olmayan hileleri paylaşmıyorum. Sitemizde paylaştığımız tüm hileleri tek tek deniyoruz ve virüs taraması yaptıktan sonra paylaşıyoruz.


Benzer diğer hileler...