Metin2 TR Demirci Hilesi Programsız 2014

hileyi indir
Metin2 TR Demirci Hilesi Programsız 2014

Metin2 TR Demirci Hilesi Programsız 2014

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere metin2 tr hileleri arasında yer alan demirci hilesi paylaşacağız. Bu hile artık eşyalarınızı daha kolay yükseltebilecek siniz. Dreamfancy arkadaşımız tarafından hazırlanan videolu anlatımı izleyerek kolayca hileyi uygulayabilirsiniz. Taktik için gerekenler, yabancı bir bayrağa gidip ve kimsenin artı (+) basmadığı bir demircide artı (+) basın. Kolay gelsin..

Metin2 TR Demirci Hilesi Detaylı Anlatım

Demirciye gidiyoruz ve itemimizi koyuyoruz şimdi oyunun karşı mysqln’da itemimizin yanıp yanmayacağına dair evet butonuna basınca bir değer oluşur. Ancak biz bunu sürekli resetleyip tamam, hayır, tamam hayır, tamam hayır gibisinden geçerek onu sıfırlamış olacağız. Videoyu izleyin ve taktiği yapın iteminizin %95 yanma şansı varsa ki onu %70’lere indirir ve iteminizi kolayca basabilirsiniz.

Metin2 TR Demirci Hilesi Videolu Anlatım


hileyi indir

11 Yanıtlar

 1. muratti dedi ki:

  lan yalan be bi pvp var işte onda yanma diye birşey yok. yanmama şansı %99 demircidede kutsamadada aynı. pvp serverde denemeiş laf olsun diye koymuş

 2. salih dedi ki:

  KARDEŞİM HİLEYİ YAYINLIYORSUNUZ GÜZEL İYİ DE MYSQL NAVİCATTA VAR HOST NAME ŞİFRE FLN İSTİYOR İLK ÖNCE HİLEYİ ANLATMADAN ÖNCE BUNLARI ANLATIRSANIZ KULLANICININ YARARI DAHA FAZLA OLUR YAPTIĞINIZ MYSQL Yİ BİLMEYEN BİRİ VARDIR MESELA BN SABAHTAN BERİ NAVİCATI ÇÖZMEYE METİN2 NİN IP SİNİ BULUP + BASMADA YANMA DEĞERLERİNİ ARIYORUM HALA BULAMADIM SABAH 15:30 DAN 01.40 A KADAR ARADIM EN SONUNDA PATLADIM BUNU YAZIYORUM BİZE BU NAVİCAT HAKKINDA BİLGİ VERİN ARTIK SİTENİZDEN ŞÜPHELENMEYE BAŞLADIM BOT OLARAK VERDİĞİNİZ HİLELER SATEN ÇALIŞMIYOR İNDİRİYORUZ SİLİYORUZ COK CAN SIKICI DİKKAT EDİN BİRAZ !!!!!!!!!!!

 3. salih dedi ki:

  karşı mysql ney işte onu söle bilmiyorum diyrm inat mısın

 4. Hadican Kapcı dedi ki:

  pek işe yaramadı :d

 5. salih dedi ki:

  kardeşim okudum yanma değerini falan bilmiyorum evet hayır evet hayır yaptım 50 defa item yandı

 6. salih dedi ki:

  adam hiç yanmadan basıyo

 7. BURAK dedi ki:

  m2k-mod 3.0.4 hilesi güncellenmiştir fakat yeni sürümde 3.0.5 sıkıntı vardır. Premium özelliği olmuştur. Bu hileyi paylaşarak açıklarmısınız ? Bu konu hakkında bilgi verirseniz seviniriz 🙂 iyi günler dileriz..

 8. SEFA dedi ki:

  İŞE YARAMIYOR ! YAPMAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir