Metin2 PvP Lalaker1 Bypass Hilesi indir

Metin2 PvP Lalaker1 Bypass Hilesi indir

Metin2 PvP Lalaker1 Bypass Hilesi indir

Merhaba arkadaşlar En Güncel Metin2 Hileleri sitesi olarak bugün sizlere Lalaker1 arkadaşımızın yapmış olduğu Metin2 PvP Lalaker1 Bypass hilesini paylaşacağız. Sizlerinde bildiği üzere çoğu Metin2 PvP serverlarda hile koruma sistemleri oluyor. Bizlerde çoğu hileyi bu korumalı serverlarda maalesef çalıştıramıyoruz ve bu durum canımızı çok sıkılıyor.

Lalaker1 arkadaşımızın da bu sisteme karşı bir Bypass yaptı ve ücretsiz olarak bizlere sundu. Kullanımı çok kolay olan bu hilenin aşağıda yer alan iki adet videolu anlatımını izleyebilirsiniz. Sitemize ve facebook sayfamızı oldukça MarsisMt2 hakkında yorumlar geliyordu Lalaker1 arkadaşımızın hiç boş durmadan hemen MarsisMt2 içinde hileyi geliştirmiş ve videolu anlatımını yapmış. Sizlere ise videolu anlatımı izleyip yapmak kalmış.

Bypass klasörünün içinde Pro Damage hilesini koyduk doya doya exp kasabilir dilerseniz de seri bir şekilde metin taşları kesebilirsiniz. Bizden bu kadar bir teşekkürü hoş görmeyin. Yorumlarınızı bekliyorum. Hata alan arkadaşlar yorum olarak bize bildirsinler lütfen..

Metin2 PvP Lalaker1 Bypass Hilesi Videolu Anlatım

MarsisMt2 Lalaker1 Bypass Hilesi Videolu Anlatım

VİRÜS TARAMA VE İNDİRME LİNKLERİ

Hileyi Tara Virustotal


Turbobit Yandex.Disk Mega.co.nz

Benzer diğer hileler...